ZAKAZ KOPIOWANIA

Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm

Sukces to zdolność do przechodzenia od jednej porażki do następnej bez utraty entuzjazmu.

MOVIE FILM

Myślę że każdemu się przyda. Mind map zasługuje na wyróżnienie. Ta fantastyczna mapa myśli cieszy się ogromnym powodzeniem, a co najważniejsze - działa. Dzięki niej zapamiętujemy dużo szybciej (przetestowałam) i skuteczniej. Zapraszam do obejrzenia filmiku.
Jeśli nie uczyliście się nigdy w ten sposób, polecam wypróbowanie tej metody. Jest bardzo prosta, nie wymaga dużo, tylko kartki papieru i kilku pisaków. Przetestowanie tej metody zajęło mi około 15 minut i zapamiętanie o dziwo 10 nowych słów. Słowa o dziwo, pozostały w mojej głowie i nie chcą ku mojej radości jej opuścić. Czyli szybko i skutecznie, a o to mi chodzi, przy nauce języka obcego. Nic bardziej nie cieszy jak szerszy zasób słownictwa. 

Kolejnym nowym odkryciem jest bardzo dobrze prowadzony kanał na YouTube Antoni Romaker. Znalazłam go przypadkiem, szukając urozmaicenia sobie swojej nauki angielskiego. Niesamowita historia tej dziewczyny, skłoniła mnie do przemyśleń i dalszej motywacji, że naprawdę warto uczyć się nowych słów z danego języka. Dziewczyna prowadzi kanały w języku rosyjskim i angielskim.

Starsze fimiki: http://jezykowepoczatki.blogspot.com/p/movie.html  aktualizacja 27.09.2015r.


No comments:

Post a Comment